kans
COMPLEET APPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS IN HET CENTRUM VAN SEGUR DE CALAFELL
Segur De Calafell (Centro) - REF. 2630

56 m2

6 m2

2

1
verkoop: 158.000 €
Beschrijving

Licht en volledig buitengelegen appartement in het centrum van Segur de Calafell (Tarragona), op een comfortabele en goed bereikbare locatie.

De woning beschikt over twee ruime tweepersoonsslaapkamers, een hal, een gang en een gezellige woon-eetkamer met toegang tot een aangenaam terras op het zuiden, ideaal om een groot deel van de dag van de zon te genieten. Daarnaast is er een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met douche.

Het appartement verkeert in goede algemene staat. Het heeft aluminium buitenkozijnen, houten binnendeuren en keramische vloeren.

Dankzij de uitstekende ligging zijn alle voorzieningen dichtbij: naast het gezondheidscentrum, bushaltes en op slechts 10 minuten lopen van het treinstation en het strand.

Ideaal zowel voor permanente bewoning als voor gebruik als vakantiehuis aan zee.

Consumenteninformatie: De geadverteerde prijs is exclusief belastingen (ITP of btw) en kosten gerelateerd aan de verkoop (notaris-, registratie- en administratiekosten, tenzij anders overeengekomen). Makelaarskosten: te betalen door de verkoper. De informatie in deze advertentie is slechts indicatief, niet bindend en kan fouten, prijswijzigingen of onbedoelde omissies bevatten. Geïnteresseerden ontvangen de juridische informatie en documentatie met betrekking tot de woning conform de geldende regelgeving. Deze woning wordt aangeboden door Finques Serrano (AICAT 8569 en Segur de Calafell y AICAT 7139 en Cunit). Wij beschikken over een verkort informatiedocument/informatiedocument voor de woning en een overeenkomst, conform de geldende regelgeving.

Kenmerken
Verkoopprijs 158.000 €
Prijs/m² 2.821
Bouwjaar 1966
Cédula de Habitabilidad CHT00291426001
Bebouwd 56 m2
Nuttig 47 m2
Slaapkamers 2
Badkamers 1

Efficiëntieschalen

Emissie-efficiëntie 78,00
Verbruiksefficiëntie 375,00
375
78

360º foto's

Uw agent
Javier Ortega Pancorbo (Te koop)
Neem contact op

Wilt u meer informatie over dit eigendom? Vul dan het formulier in:

 Ja, ik aanvaard de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid